suknie -

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Rozsmieszasz mnie lindasek i na tym skoń...
Napisano 29-06-2005 14:50
, przez Misty
Rozsmieszasz mnie lindasek i na tym skończę, bo należę do osób które nie popuszczaja takim jak Ty, ale tym razem masz szczęscie, bo za bardzo mi zalezy na rozwoju odpowiedzi.pl. Każdy kto przeczyta Twoje odpowiedzi, dowie się kim Ty naprawde jesteś. Ode mnie juz słowa nie przeczytasz.

KONIEC DYSKUSJI.
Dziewczęta... (rany, zaczynam jak moja ...
Napisano 21-06-2018 06:23:06
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Dziewczęta... (rany, zaczynam jak moja ...
Napisano 29-06-2005 21:55
, przez WashuA
Dziewczęta... (rany, zaczynam jak moja polonistka z 6 klasy podstawówki... :P )
takie kłótnie są cokolwiek nie na miejscu...
Misty się obraziła i zabrała zabawki do swojej piaskownicy, heh...
Misty, wróć... :)

Uczepiłam się tego Anime+ i ponieważ nikt nie odpowiada na moje pytania to sama dalej pociągnę ten temat, moze ktoś się skusi żeby zabrać głos...

Po otwarciu gazety od razu miałam wrażenie, że mam przed sobą kolejny numer Mangazynu - podobna szata graficzna, podobne ułożenie tematów... Tym większe było moje zdziwienie gdy zobaczyłam że redaktorem naczelnym jest pan M.R. Wiśniewski (przed którym chylę czoło za wspomniane przeze mnie już wcześniej Head in Jar ;) i do którego mam żal za nowe Kawaii )

tego komiksu to nawet nie zaczęłam czytać, czarno - różowa grafika specjalnie do mnie nie przemawia, może się czepiam ,ale teksty jakieś powalające nie były i obawiam się, że Anime+ może w niedługim czasie podzielić los Mangazynu... ale moje obawy słuszne nie były, trzymam mocno kciuki za rzesze czytelników dla magazynu:)

Inną sprawą imho jest promocja - gdyby nie czysty przypadek który zaciągnął mnie do saloniku prasowego nigdy bym pisma pewnie nie zobaczyła.

No, ale z niecierpliwością czekam na kolejny numer, który według moich obliczeń powinien był wyjść w czerwcu, ale moze ja się nie znam, w końcu 2 miesiace od marca to równie dobrze i lipiec moze być ;)
WashuA wiesz jak to jest z tymi ...
Napisano 30-06-2005 12:07
, przez Misty
WashuA wiesz jak to jest z tymi czasopismami, ale bo zejda w mgnieniu oka, albo pojawiaja się z opóźnieniem. Osobiście nie miałam okazji przeglądania Anime+, ale przyznam szczerze, że juz nie mam na nie ochoty. Fakt, że jesli jest podobne do MangaZynu to musi byc bardzo interesujące, ale chyba poczekam az będe pewna że zaraz nie zniknie. Bo z Mangazynem mam troche żalu z tego względu, że dałam się nabrac na prenumerate za okazyja cenę i kicha... Mam daw tomy Mangazynu Extra i kilka cześći miesięcznika, a gdzie moja kasa????
hehe, nie tylko Ty:) ja też zamówiłam ...
Napisano 01-07-2005 09:46
, przez WashuA
hehe, nie tylko Ty:) ja też zamówiłam prenumeratę, ale jakoś tak że nie dostałam dwóch numerów tylko. Anime+ póki co prenumeraty nie oferuje (przynajmniej mi się w oczy nie rzuciło nigdzie ;) ).
Się zastanawiam, ile zwrotów mieli z 15000 egzemplarzy... Może udałoby się ściągnąć Michia w jakiś sposób do tego tamatu i sam osobiście udzieliłby nam odpowiedzi? ;) albo trzeba zapytać gdzieś, gdzie się tenże Pan udziela:)

A mi się najbardziej przykro zrobiło jak zniknęła strona internetowa Mangazynu. Pismo upadło, ok, ale mogli chociaż forum swoje zostawić ;)

Tak sobie trochę fantazjuję... a wracając do tu i teraz - są wakacje, moze ktoś z Was sie do Japonii wybiera?;)

Szybko muszę coś dodać bo zaraz jakiś Admin każe mi to do działu Podróże przenieść ;)

Wracam więc do mang - osobiście jużdawno porzuciłam kupowanie tytułó wydawanych przez JPF.. w ogóle wydawanych na polskim rynku ;)
Ale ostatnio postanowiłam zgromadzić FY, więc czatuję czasami na Allegro. Może są jakieś tytuły, które uważacie, że nie wypada nie mieć?:)

A gdybyście musieli (własciwie to musiały, bo chłopaków w tym temacie chyba nie uświadczysz z nieznanych mi powodów ;) ) wybrać jedną rzecz, która w kulturze Japonii fascynuje Was najbardziej - co to by było? :)
Może to sie wyda smieszne, ale jedną z ...
Napisano 01-07-2005 10:17
, przez Misty
Może to sie wyda smieszne, ale jedną z rzeczy które mnie fascynują, to, to, że wszyscy uczniowie chodzą w mundurkach. Wiem, że to może moje "zboczenie", bo niedawno skończyłam liceum w którym trzeba było nosić stroje szkolne, ale osobiście uważam, że to wspaniała rzecz. Nie jestem zazdrosna kiedy widzę dziewczyny ubrane w jakies skape stroje, ale uważam że to niestosowne, żeby do szkoły przyjśc z odkrytym brzucem, duzym dekoltem i pólnagimi posladkkami, albo w startym dersie. Niecierpie tego, szczególni, że czasami trudno mi odróżnić 14latkę od 20latki :|
Wydaje mi się, że mundurki powinny obowizaywać we wszystkich szkołach aż do średniej. Na studiach, to sa juz dorosli ludzie, więc raczej nie ubiora się jak na przedstawienie :) Tak więc fajną rzeczą są mundurki rodem z Japonii :D
Ja teraz idę do gimnazjum katolickiego i...
Napisano 01-08-2006 16:11
, przez Jamiro
Ja teraz idę do gimnazjum katolickiego i tam tez są "mundurki". Napisałam to w "", bo to tylko zwykłe T-shirty z logo szkoly. Wiec nie ma co porownywac ich do tych "japońskich". I podzielam zdanie Misty o "ubraniach na przedstawienie" ;)
Jak dowiedziałam się o Mangazynie to było już za późno, bo wycofali go wcześniej. No ale zostaje jeszcze Kawaii.
Jeśli chodzi o kulturę japońską to cała mnie zachwyca swą odmiennością. Może teraz troche to zanikło (np. mało kto chodzi w kimonach, na ślub kobiety ubierają białe suknie). Pomimo to uwielbiam ten kraj. I oczywiscie m&a :)
Lindasek, masz Gadu-Gadu? Chętnie pogadam o mandze, anime i Japonji. Mój nr: 9443884 i e-mail: aguniesika@autograf.pl.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.49